SEO

Badania marketingowe Podkategoria: Badania marketingowe

 • Świetnie Się Składa - Montaż mebli Warszawa »

  Świetnie Się Składa - Montaż mebli Warszawa to firma zajmująca się montażem, składaniem i skręcaniem mebli ikea, jysk, abra, brw, bodio i innych w Warszawie.

  Termin dodania: 27 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing »

  Uprzejmie zapraszamy na witrynę firmy o nazwie Contact Center. Nasza firma - jest najbardziej solidną w Polsce firmą działającą w branży call center. Mamy dziesięcioletnie praktykę w sektorze call center jak i telemarketingu i telesprzedaży. Nasza praktyka pozwoliła nam na utworzenie bezbłędnie działających rozwiązań dla wielu zadowolonych odbiorców. Funkcjonujemy w następujących obrębach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, obsługa klienta. Proponujemy również taką usługę jak infolinię jak też helpDesk.

  Termin dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież dla gastronomii »

  Na terenie praktycznie każdego kraju funkcjonuje sporo, nawet niepoliczalna ilość spółekjak również zespołów grupowych, które razem działają jak również zajmują się określoną branżą. Mogą to być spółki budowlane, ale także dla przykładu działalności biurowe, jak chociażby agencje księgowe, jak iinne kategorie, które zajmują się dokumentacjami jak również rachunkami. bynajmniej przy każdym z takich gatunków do osiągnięcia konkretnego sukcesu potrzebna jak również niezawodnajest reklama, bez jakiej w dzisiejszych czasach nie można osiągnąć praktycznie nic. Jednakprócz tego artykuły reklamowe także się przydadzą, ponieważ automatycznie zwiększają szansę na wybicie się jak również zwrócenie uwagi na posiadaną spółkę. Pomimo tego wyjaśnienia ktoś w tym momencie może zapytać:, ale, o co chodzi z danymi artykułami? Otóż wszystko tyczy się różnych gadżetów, które mają na celu reklamowanie określonej działalności. Mogą to być dla przykładu koszulki, które są noszone zarówno przez kobiety,jak i jak również przez mężczyzn. W czasie, gdytakie mężczyźni i kobiety przekazują się w miejscach publicznych, to wtedy większa liczba nieznanych osobników dowiaduje się o istnieniu takiej, a nie innej spółki.Niemniej artykuły reklamowe, to niepojęta grupa, która zalicza do siebie właściwiewszelkie rodzaje odzieży, ale także sprzętu codziennego. Nadruki reklamowe można wykonywać na kubkach, z jakich przecież dowolny człowiek pije. Dodatkowojest możliwość tworzenia parasoli, które na materiale przeciwdeszczowym mają napisy promocyjne albo też specjalne graficzne logo. niemniej jednak na artykuły reklamowe trzeba posiadać spory budżet, ponieważ wykonuje się je na większą skalę,gdyż w pojedynczych zamówieniach jest to nadzwyczajniej droższe.

  Termin dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Public Relations »

  Jeśli poszukujesz efektywnych, a do tego niestandardowych rozwiązań z sfery Public Relations dla Twojego przedsiębiorstwa, nasza agencja jest najlepszym wyborem. Nasz zespół szczyci się niezachwianą pozycją na rynku usług z zakresu działań Public Relations. Przemawia za nami pięć lat doświadczenia, wielu zadowolonych klientów i doborowy zespół doświadczonych ekspertów. W szerokiej ofercie świadczonych przez nas usług znajdziesz na przykład social media marketing, tworzenie materiałów prasowych czy audyty obecności i wizerunku marki w mediach. Nasze największe plusy to kreatywność, prawdziwa pasja oraz umiejętność poszukiwania oryginalnych, efektywnych rozwiązań, które zagwarantują Twojemu przedsiębiorstwu stały rozwój.

  Termin dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Cześć
  Pragnę państwu przedstawić niewiarygodny program do prowadzenia badań, obserwacji, rejestrów oraz ankiet w trybie online. Jest to najlepszy system na rynku, dzięki uwagom naszych użytkowników program jest wciąż rozwijany, przez co jest tak dobry i niezawodny. Aby samemu się przekonań, co do naszego produktu proszę skorzystać z dema, które jest na naszej stronie. Na stronie oczywiście również wiele więcej informacji o nas i naszym produkcie. Serdecznie pozdrawiamy ECRF

  Termin dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analizy danych »

  Witaj
  Miło nam przedstawić naszą ofertę dotyczącą statystyki, analizy danych, konsultingu analitycznego oraz wielu innych dziedzin. Nasze badania są oparte o zaawansowane metody, do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie, a przede wszystkim profesjonalnie i fachowo. Każdy nasz klient dostanie od nas wszelkie wskazówki dotyczące przeprowadzonych badań. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą. Pozdrawiamy rStat

  Termin dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing na facebooku »

  FacebookNET to schludny marketing na Facebooku. Oferujemy prowadzenie skutecznej kampanii reklamej oraz dodatkowo powstawanie i prowadzenie firmowego fan page\'a na największym portalu społecznościowym na świecie. Reklama na Facebooku przewyższa wszystkie inne formy reklamy w sieci Internet. Ma możliwość przybrać formę dyskusji, gier czy konkursów, dzięki czemu odznacza się wysokim zainteresowaniem oraz dodatkowo skutecznością. Powierz prowadzenie kampanii reklamowej na Facebooku nam, a sprawimy, że włożony kapitał wzrośnie, a przeprowadzane działania przyniosą oczywisty, wysoki dochód pieniędzy. Prowadzenie fan page to stały proces, którego rezultatem jest zwiększenie zysku. Zdaj się na nasze wiedzę praktyczną i powierz prowadzenie FP, a zwiększymy Twój dochód pieniędzy.

  Termin dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Public relations »

  Wszystkich zainteresowanych branżą PR zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi największego w tejże dziedzinie ogólnokrajowego wydarzenia, jakie stanowi Kongres Profesjonalistów Public Relations. Jest to spotkanie praktyków, jak również przedstawicieli nauki. Na konferencji omawiane są szczegółowo wyniki badań z zakresu public relations. Swoje uczestnictwo na kongresie potwierdzają przedstawiciele czołowych polskich agencji public relations oraz inni znakomici goście. Oficjalna strona internetowa to bogate źródło wiedzy o kongresie. Jego współorganizatorem jest twórca rzeszowskiej edycji kongresów dr Dariusz Tworzydło.

  Termin dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bazy aptek »

  Witaj
  BioStat ? to najlepsza firma usługowa w branży badań, statystyki i analizy danych. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań, ponieważ nie boimy się wyzwań, a dzięki naszym specjalistom potrafimy sprostać nawet najbardziej zawiłemu zadaniu. BioStat umożliwia klientom osiągnięcie maksymalnego zysku oraz wzrostu wartości przedsiębiorstwa dzięki bardzo dokładnym analizom i raportom dostarczanym na koniec każdego zlecenia. Pozdrawiamy BioStat

  Termin dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • PPC kampania »

  Prowadzisz kampanię AdWords, jednakże nie przynosi ona oczekiwanych efektów? Poddaj własną kampanię specjalistycznej optymalizacji! Dzięki temu zwiększy się dochód gotówki z inwestycji przy minimalizacji kosztów poniesionych w wyniku prowadzenia kampanii, przy tym przybędzie Wszyscy ludzie nowych nabywców! A ma możliwość jeszcze nie rozpocząłeś skutecznej kampanii AdWords, a chcesz, aby reklama Twojej firmy była widoczna w globalnej sieci? Aktualnie bez problemu możesz zamówić profesjonalne stworzenie, optymalizację i prowadzenie kampanii AdWords za niewielkie pieniądze! Zgłoś się do nas, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej WWW FastPPC albo zadzwoń. Z kampanią AdWords prowadzoną poprzez zespół fachowców FastPPC, Twoja firma zyska nabywców, a co za tym idzie, pomnoży korzyści!

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż Ulotek Warszawa »

  Ulotki Warszawa - Firma Uloteks specjalizuje się w kolportażu materiałów reklamowych. Przeprowadzamy na zamówienie kolportaż druków bezadresowych i informacyjnych. Funkcjonujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Zapewniamy: rzetelność i sumienność świadczonych usług. Razem z klientem wybieramy miejsce, czas, liczbę powtórzeń oraz inne parametry akcji kolportażowej, uwzględniając charakterystykę grupy docelowej, oczekiwany efekt marketingowy, efektywność akcji. Wyjątkową wagę przywiązujemy do terminowości i rzetelności w realizacji zamówień. Propozycja cenowa jest ustalana indywidualnie z każdym klientem, uzależniona jest od nakładu materiałów reklamowych, rejonu kolportażu, terminu zlecenia oraz sposobu dystrybucji.

  Termin dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Badania marketingowe

Badania marketingowe - nowa strona:

Adres: